KAYMAKAM OSMAN OĞUZ EKŞİ KARAMANLI'YA VEDA ETTİ

Dil eğitimi için yurt dışına gidecek olan Karamanlı Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi için veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe, Tefenni Kaymakamı İlker Eker, Tefenni Cumhuriyet Savcısı Onur Kaya, Karamanlı İl Gene Meclisi Üyesi İsmail Kanal, daire müdürleri ve kaymakamlık personeli katıldı.

Yemek sonrasında konuşan Kaymakam Ekşi, Fransa’daki dil eğitimi için 29 Ekim pazar günü Karamanlı’dan ayrılacağını söyledi.

İlçede on ay görev yaptığını anlatan Ekşi, burada hizmet etmekten onur duyduğunu belirterek, “Karamanlı’da güzel günler geçirdik. İlçemiz bizim için önemli. On aylık bir vekalet, bizim meslek gereği biraz uzun bir vekaletti. Ama bu süre bizim ilçe ile kaynaşmamıza ve ilçeyi daha iyi tanımamıza vesile oldu. Bu vesile dolayısıyla buralarda güzel anılarımız çok oldu. Hafızalarımızda her zaman yeri ayrı olacaktır. Tabi mesleğe ilk giriş yıllarındaki yerler, hepimizin bildiği üzere tadı kıymeti farklıdır. Karamanlı bizim ilçemiz de güzel bir anı olarak yerini almıştır. Tabi öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum. Amirlik veya memurluktan ziyade bu bir ekip çalışmasıdır. Buradaki uyum çerçevesinde her şey karşılıklı. Hepimiz insanız. Elbette hata yapabiliriz. İçerisinde kasıt olmadığı müddetçe hataların da tolere edilebileceğini ifade etmek isterim.” dedi.

Karamanlı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İlhan Tanrıkol, Kaymakam Ekşi ile on ay çalışmaktan onur duyduklarını ifade etti.

Kaymakam Ekşi’nin bu süre zarfında kamu yararını gözeterek ilçeye kıymetli hizmetler verdiğini belirten Tanrıkol, bundan sonraki görevlerinde başarılar diledi.

Yazı İşleri Müdürü Tanrıkol tarafından Kaymakam Ekşi’ye plaket verilmesinin ardından hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır
tempobet