KARAMANLI BELEDİYESİ DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Selimoğlu, koronavirüsün önlenmesi yönünde uyguladıkları tedbirleri yoğun bir şekilde devam ettiklerini ifade ederek, "Bugün, Ziraat ve Halk Bankasının iç ve dış mekanı ile bankamatiklerde, belediye akaryakıt istasyonundaki pompalar, büro, market, lavabolar, park alanı, restoran ve kiralık iş yerinde, İlçe Jandarma Komutanlığına ait hizmet araçlarında, belediyemizin cenaze nakil, arazöz, otobüslerimiz, itfaiye araçlarımızda, itfaiye birimimizde, morgta, mermer fabrikalarında, mermer ocaklarında, pazar yerlerinde ve çöp konteynerlerinde dezenfekte çalışmalarında bulunduk. Hafta içerisinde cadde ve sokaklar ile diğer iş yerlerinde dezenfekte işlemlerine devam edeceğiz. Lütfen sabırlı olalım, temizliğimize dikkat edelim. Mümkün oldukça dışarıya çıkmayalım. Hep birlikte seyahatlerimizi, randevularımızı ve ihtiyaçlarımızı erteleyelim. Lütfen evde kalalım." dedi. 

- "BİR ALKIŞTA KARAMANLI BELEDİYESİ PERSONELİNE"

Belediye personelinin çalışmaları büyük bir özveri ile yürüttüğünü dile getiren Başkan Fatih Selimoğlu, "Dezenfekte işlemlerinde, koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda ve belediyemizin diğer hizmetlerinde gece gündüz fedakarca mücadele eden, hizmeti aksatmayan tüm belediye Personelime şahsım ve Karamanlı halkı adına teşekkür ederim." diye konuştu.

Murat ÇOBAN / KMM

 

Saniye sonra Kapanacaktır
tempobet