KARAMANLI TV BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Karamanlı TV, gerçekleştirdiği canlı yayın ile bir ilke imza attı.

Karamanlı TV, bu yıl 96'ncısını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, Türk Halk Müziğinin güçlü ve sevilen sanatçılarından Ahmet Çoban, Nuri Erdem ve Hakan Giray Oytun'un sahne aldığı "29 Ekim Özel Eğlence Programı'nı" canlı olarak yayınladı.

Gündüzler Bistro Kafe'nin ev sahipliğini yaptığı program, Salim Zorba İnşaat, Avcıoğlu Tarım, Özlem Güzellik Salonu, Parke İnşaat, Fetih Asansör, Kimpaş A.Ş. ve Öney Tarım Hayvancılık Danışmanlık firmalarının desteği ile izleyicilere ulaştı.

Programın sunuculuğunu da yapan sanatçı Ahmet Çoban bağlaması ve güçlü sesi ile programda yer alırken, Kaval ve ney sanatçısı Nuri Erdem, seslendirdiği eserlerle, halk müziği ile tasavvuf müziği sanatçısı Hakan Giray Oytun, klavyede gösterdiği üstün performans ile geceye damga vurdu. 

Gündüzler Kafe Bistro'nun sıcak ortamında düzenlenen programa konuk olan misafirler ile bilgisayar, tablet, cep telefonu ve smart tv özellikli televizyonlardan programı takip eden izleyiciler güzel bir gece yaşadı. 3 kamera ile yayın yapılan programı internet üzerinden takip eden izleyiciler istek yapma şansı bulabildi.

677 abonesi olan Karamanlı TV'nin 29 Ekim Özel Eğlence Programı'nın, yapımcılığını Nedim Çiftçi, yönetmenliğini ise Murat Çoban yaptı.

Murat Çoban ve Nedim Çiftçi tarafından 2016 yılında kurulan ve youtube internet sitesi üzerinden yayın yapan Karamanlı TV, Karamanlı'nın tanıtımını yapmanın yanı sıra bölgede gelişen olayları vatandaşlara ulaştırmayı hedefliyor. Yeni çağın gelişen teknolojisine uygun olarak, haberler, tanıtım filmleri, kültürel ve gezi programları, belgesel programlar ve canlı yayınların yer verildiği Karamanlı TV'de, bölgede faaliyet gösteren tüm esnafın, firma ve şirketlerin de reklamları yapılarak ticarete destek olmak hedefleniyor.

Maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyan Karamanlı TV'ye abone olan vatandaşlar yayınları ücretsiz olarak takip edebiliyor.

29 Ekim Özel Eğlence canlı yayınını kaçıranlar, https://www.youtube.com/watch?v=lK5aAjC5v2k adresinden ya da aşağıdan programı izleyebilir.

KMM

Ortam

Saniye sonra Kapanacaktır
tempobet