KARAMANLI'DA ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ BAYKAN VE JANDARMA KOMUTANI GÜNEY İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Karamanlı Özel İdare Müdürü Ali Baykan ve Karamanlı İlçe Jandarma Komutanı Tarran Güney için veda yemeği düzenlendi.

Karamanlı Özel İdare Müdürü Ali Baykan'ın emekli olması, İlçe Jandarma Komutanı Tarran Güney'in de tayinin çıkması dolayı Karamanlı Kaymakamlığı tarafından veda yemeği verildi.

İlçedeki bir restoranda düzenlenen yemeğe, Tefenni Kaymakamı ve Karamanlı Kaymakam vekili İlker Eker, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Karamanlı İl Genel Meclisi Üyeleri İsmail Akkaya ve Celal Saygın, daire müdürleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Programda bir konuşma yapan Kaymakam Eker, Ali Baykan ve Tarran Güney'in görevleri boyunca ilçeye sağladığı katkılardan ve başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Baykan ve Güney'in görev süreleri boyunca büyük bir fedakarlık göstererek vatana ve vatandaşa hizmet ettiğini kaydeden Eker, Baykan ve Güney'İn bundan sonraki yaşam ve çalışmalarında başarılar diledi.

Özel İdare Müdürü Ali Baykan yaptığı konuşmada, 35 yıllık görev süresi boyunca memlekete hizmet etmekten onur duyduğunu belirterek, "Emekli oldum ancak yine sivil toplum kuruluşları vasıtasıyla ilçedeki tüm çalışmalara destek vermeye devam edeceğim. Yine memlekete hep birlikte hizmet edeceğiz." dedi.

İlçe jandarma Komutanı Tarran Güney, görev yaptığı yerler içerisinde 8 yıl ile en fazla Karamanlı'da görev yatığını belirtti.

Güney, "Karamanlı'da güzel bir çalışma ortamı buldum. Karamanlı benim ikinci memleketim oldu. Bizim tek gayemiz halkımızın huzur ve güvenliği olmuştur. Kanunlar çerçevesinde görevimizi yerine getirmeye çalıştık. Adana ilinin Aladağ ilçesine Jandarma Komutanı olarak memleketime hizmet etmeye devam edeceğim. Görev yerimiz değişti ama Karamanlı halkı ile bağımız hiç bitmeyecek" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Kaymakam Eker, Baykan ve Güney'e plaket takdim etti.

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır
tempobet