Murat ÇOBAN

Murat ÇOBAN

Cep Telefonu:0 532 776 2143
Web site URL: http://www.karamanlihaber.com/

KARAMANLI'DAN TÜRKİYE'DEKİ TÜM ESNAFA KAPATMA ÇAĞRISI

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ülke genelindeki tüm esnafa kapatma çağrısında bulundu.
 
Başkan Selimoğlu yaptığı açıklamada, tüm Türkiye genelinde, 48 saat evde kalınması yönünde yapılan çağrıyı hatırlatarak, "48 saatin 24 saatini doldurduk. Yarın bizim için çok önemli bir gün. Sağlık kurulunun kararına uyalım. Yarın da kesinlikle dışarı çıkmayalım." dedi.
 
- TÜRKİYE'DEKİ TÜM ESNAFA KAPATMA ÇAĞRISI
 
Türkiye'deki tüm esnaflara çağrıda bulunan Başkan Selimoğlu, "Haydi esnafımız yarın kapalı olalım. Market, restoran, büfe ve fırın haricindeki tüm esnafımızı yarın için iş yerlerini kapatmaya davet ediyorum. Bu zor günleri hep birlikte geride bırakalım. Sabırlı olalım, birlikte başaralım." diye konuştu.
 
Murat ÇOBAN / KMM
 
 

KARAMANLI BELEDİYESİ DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Selimoğlu, koronavirüsün önlenmesi yönünde uyguladıkları tedbirleri yoğun bir şekilde devam ettiklerini ifade ederek, "Bugün, Ziraat ve Halk Bankasının iç ve dış mekanı ile bankamatiklerde, belediye akaryakıt istasyonundaki pompalar, büro, market, lavabolar, park alanı, restoran ve kiralık iş yerinde, İlçe Jandarma Komutanlığına ait hizmet araçlarında, belediyemizin cenaze nakil, arazöz, otobüslerimiz, itfaiye araçlarımızda, itfaiye birimimizde, morgta, mermer fabrikalarında, mermer ocaklarında, pazar yerlerinde ve çöp konteynerlerinde dezenfekte çalışmalarında bulunduk. Hafta içerisinde cadde ve sokaklar ile diğer iş yerlerinde dezenfekte işlemlerine devam edeceğiz. Lütfen sabırlı olalım, temizliğimize dikkat edelim. Mümkün oldukça dışarıya çıkmayalım. Hep birlikte seyahatlerimizi, randevularımızı ve ihtiyaçlarımızı erteleyelim. Lütfen evde kalalım." dedi. 

- "BİR ALKIŞTA KARAMANLI BELEDİYESİ PERSONELİNE"

Belediye personelinin çalışmaları büyük bir özveri ile yürüttüğünü dile getiren Başkan Fatih Selimoğlu, "Dezenfekte işlemlerinde, koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda ve belediyemizin diğer hizmetlerinde gece gündüz fedakarca mücadele eden, hizmeti aksatmayan tüm belediye Personelime şahsım ve Karamanlı halkı adına teşekkür ederim." diye konuştu.

Murat ÇOBAN / KMM

 

KARAMANLI ESNAFINDAN VİRÜS TEDBİRLERİNE DUYARLI YAKLAŞIM

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ülke genelinde uygulanan koronavirüs tedbirlerine, ilçedeki fabrika ve esnaftan da destek geldiğini kaydetti.

Başkan Selimoğlu yaptığı açıklamada, Karamanlı'daki mermer fabrikalarının tamamı ile sanayi sitesinden bir grup esnafın, bugünden itibaren iş yerlerini açmama kararı aldıklarını belirtti.

- "UNUTMAYALIM, GELECEĞİMİZ KENDİ ELİMİZDE"

Başkan Selimoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Hayati tehlikesi büyük olan ve hızla bulaşan, son günlerin korkulu rüyası haline gelen koronavirüsün yayılmaması için önlem olarak alınan bu karar için tüm bu alanda çalışanlar ve Karamanlı halkı adına teşekkür ederim. Bu kararın marketler, eczaneler ve fırınlar dışındaki tüm sektörlere ve iş yerlerine örnek olmasını diliyorum. Bu günkü gelirimizin, kazancımızın hesabını yaparken belkide yarınlarımızı kaybedeceğiz. Unutmayalım, geleceğimiz kendi elimizde."

Murat ÇOBAN / KMM

BAŞKAN SELİMOĞLU AÇIKLAMASI

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, iller arası tüm giriş ve çıkışların valilik izni ile yapılacağını bildirdi.

Başkan Selimoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, koronavirüs hastalığı (Kovid-19) ile mücadele kapsamında yeni tedbirler alındığını duyurdu.

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Koronavirüs hastalığı (Kovid-19) ile mücadele kapsamında iller arası giriş ve çıkışlar valilik izni ile yapılacaktır. Her ile girişlerdeki kontrol noktalarında, emniyet birimlerince kayıt ve kontrol işlemi ile sağlık ekiplerince sağlık kontrolleri yapılarak giriş yapılacaktır. İlçeler arası giriş çıkışlar da herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir. Kamu oyuna saygıyla duyurulur."

Murat ÇOBAN / KMM

Bu RSS beslemesine abone ol
Saniye sonra Kapanacaktır
tempobet