KARAMANLI BELEDİYESİ ESNAFA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

Karamanlı Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Afrin'de başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek ve şehitler anısına esnafa Türk bayrağı dağıttı.

Başkan Selimoğlu KMM'ye yaptığı açıklamada, ilçede birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla esnafa bayrak dağıttıklarını belirterek, TSK tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan Mehmetçiklere destek olmak istediklerini kaydetti.

 - “Türk’ün bayrağı dosta güven, düşmana korku vermiştir” 

Kahraman Türk ordusunun Suriye’de 7 düvelle savaştığını vurgulayan Selimoğlu, “İşte böyle günlerde birlik ve beraberliğimizi göstermenin en iyi yolu, ev ve iş yerlerimizi şanlı Türk bayrağı ile donatmak olacaktır. Kahraman askerlerimize moral ve motivasyon sağlamaktır. Karamanlı ilçemizi al yıldızlı bayraklarımızla süslemeye devam edeceğiz. Çünkü tarihe baktığımızda Türk’ün bayrağı dosta güven, düşmana korku vermiştir.” dedi.

Selimoğlu, herkesin ev ve iş yerlerine bayrak asmasını isteyerek, şöyle konuştu:

“Ülkemiz, sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu süreçten çıkmanın yolu, birlik ve beraberliğimizi güçlü tutmaktan geçmektedir. Bizler, Türk milleti olarak her zaman üzerimize düşeni yapmışızdır. Yüce rabbim ordumuzu muzaffer eylesin. Hiçbir askerimizin tırnağına taş değmesin. Dualarımız ve gönüllerimiz onlarladır.”

KMM

 

6°C

Karamanlı

Cloudy

Humidity: 71%

Wind: 1.61 km/h

  • 14 Dec 2018 10°C 2°C
  • 15 Dec 2018 8°C 2°C
Saniye sonra Kapanacaktır