KARAMANLI GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ'NE YENİ BİNA

AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Karamanlı Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının 2017 yılı yatırım programına alındığını bildirdi.

Milletvekili Petek yaptığı yazılı açıklamada, çiftçilerin ve tarım sektörü ile iştigal eden herkesin çok daha hızlı, kolay ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilmesi ve faydalanabilmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Burdur'da tarım alanındaki tüm projelerin tamamlanması için gayret gösterdiklerini ifaden Petek, “Geçen yıl deprem dayanıklılık testine giren ve buna göre yıkımına karar verilen Karamanlı Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü hizmet binasının yıkımının ardından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile yapılan çalışmalarımız ve takiplerimiz sonuç vermiş bulunmaktadır. Buna göre Sayın Bakanımızın talimatları ile yeni Karamanlı Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü hizmet binasının yapımı 2017 yılı yatırım programına alınmış bulunmaktadır.

2017 yılı yatırım programına alınan ‘Karamanlı Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü yeni hizmet binasının şimdiden Burdurumuza ve Karamanlılı hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını temenni eder, bu hizmetin kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Faruk Çelik Beye ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

 

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır