BAŞKAN SELİMOĞLU: "MECLİS ÜYELİĞİ LİSTESİ DEĞİL, GÖNÜL LİSTESİ"

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, yeniden aday olduğu belediye başkanlığı için belediye meclis üyelerinin belirleneceği listeyi AK Parti Burdur İl Başkanlığı’na teslim etti.

Başkan Selimoğlu, meclis üyeliği listesine yoğun başvurunun olduğu belirtti.

KMM’ye açıklamada bulunan Selimoğlu, Karamanlı Belediyesi Meclisi üyeliği için yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını kaydetti.

Listenin adeta gönül listesi haline dönüştüğünü vurgulayan Selimoğlu, “Gel dediklerimiz ile değil ‘Seninle Birlikteyiz’ diyenlerle, hazırladığımız gönül listemizde yer almak isteyenlerle, sıralama pazarlığı yapmadan hizmet yoluna çıkan 70 kişilik listemizden, genel merkezimizin istediği 50 kişilik belediye meclisi üyeliği müracaat listemizi, AK Parti Burdur İl Başkanımız Volkan Mengi’ye teslim ettik.” dedi.

Görev süresi içerisinde ayrım yapmadan, birlik ve beraberlik içerisinde tüm vatandaşları kucakladıklarını vurgulayan Selimoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Bize inanan, bize güvenen, yanındayız diyen, siyasi ayrımcılık yapmadığımızı bilen, Karamanlı’ya hizmet yolunda daha da büyük başarılara birlikte imza atmak isteyen, bu süreçte bizi yalnız bırakmayan partili partisiz her vatandaşımıza şükranlarımızı sunuyorum.”

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır